YENİ HALICI TURİZM TİC. A.Ş. HALICI HOTEL
KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

YENİ HALICI TURİZM TİC. A.Ş. HALICI HOTEL olarak; Konaklama hizmetinde  tüm hizmetleri  eksiksiz yerine getirmek için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Misafir memnuniyetinin çok önemli olduğu sektörümüzde prensip olarak ilk maddemiz yerli ve yabancı tüm misafirlerimize otelimizde kaldıkları sürece mutlu, güvenli bir tatil yapmalarını sağlamak ve otelimizden ayrıldıklarında tekrar bizi tercih edecekleri izlenimlerini canlı tutmaktır.

Zamana ve mekana uyarak sürekli güncelleme ve iyileştirme planları yapıp kaliteli hizmette insan faktörünün de önemini göz önüne alarak personelimizi her türlü eğitime tabi tutmaktayız. Tüm çalışanlarımızın ekip ruhu içinde hareket edip mutlu ve huzurlu çalışmalarını sağlamak da en önemli politikamızdır.

Tüm yiyecek ve içecek üretim ve sunum birimlerinde uluslar arası kabul görmüş hijyen ve sanitasyon standartlarında üretim ve sunum yapmaya özen göstererek sürekli iyileştirme planları yaparak mevcut şartlara göre en uygun şekilde ürün ve hizmetimizi sunmayı hedefliyoruz.